کارت هوشمند سایتال

نرم افزار مدیریت کارت هوشمند سایتال، امکان تعریف انواع سرویسها و خدمات قابل ارائه سازمان را روی کارت تعریف کرده و کاربران نهایی (پرسنل یا مشتریان شما) میتوانند با داشتن کارت و سهمیه های اختصاص یافته از این خدمات استفاده کنند.

کیوسک اطلاع‌رسانی سایتال

کیوسک های سایتال میتوانند انواع اطلاعات را در اختیار ارباب رجوع قرار دهند. همچنین میتوانند با اتصال به نرم افزار مدیریت کیوسک سایتال، علاوه بر ارائه اطلاعات در ارائه خدمات مختلف کاربد داشته باشند. این کیسوک ها در کنار کارتهای هوشمند یک سیستم قوی برای مدیریت ارائه خدمات در اختیار سازمانها قرار میدهند.

انطباق با سیستم‌های داخلی سازمان

نرم افزار مدیریت کارت و کیوسک سایتال میتواند با سیستمهای درون سازمانی شما هماهنگ شده و بهترین خدمات را بصورت یکپارچه در اختیار پرسنل یا مشتریان شما قرار دهد. مشتریان میتوانند با وب کیوسک خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنند و یا در بخش خاصی ثبت نام کنند و مراحل اولیه انجام پذیرد و سپس نزد همکاران شما برای دریافت خدمات مراجعه کنند.

 امتیاز 4 از 5 توسط 4 نفر


وب کیوسک قابل برنامه ریزی

تلفن گویا

وب کیوسک سایتال Saital Kiosk این امکان را به شما میدهد که علاوه بر اطلاع رسانی بتوانید انواع مختلف خدمات قابل ارائه را درسیستم برنامه ریزی کنید. مدیریت کامل نحوه چیدمان، روند انجام و نوع خدمات در اختیار مدیر سیستم است.

1395/12/17 00:51 نظرات : 0
 امتیاز 0.00 از 5 توسط 0 نفر


کارت هوشمند، مانیتور لمسی و چاپگر

تلفن گویا

وب کیوسک های سایتال، مجهز به کارت خوان جهت احراز هویت کاربر و همچنین مانیتور لمسی است. با این شرایط مشتریان کارت خوان سیستم از نوع بدون تماس بوده و با آسانی کارتهای هوشمند را (حتی داخل کیف) شناسایی کرده و با سرعت مطلوب اطلاعات مورد نظر را نمایش میدهد. کاربر به کمک مانیتور لمسی و صفحات کاربر پسندی که به زیبایی طراحی شده اند میتواند خدمت مورد نظر و در صورت نیاز تعداد و ... را وارد کند. در نهایت در صورت نیاز به کمک چاپگر حرارتی سیستم بلیط یا اطلاعات درخواستی چاپ شده و در اختیار کاربر قرار میگیرد. فرمت بلیط ها هم مانند سایر بخشهای سیستم بصورت کامل قابل تغییر است.

1395/12/17 00:52 نظرات : 0
 امتیاز 0.00 از 5 توسط 0 نفر


تعریف دوره و سهمیه برای هر کارت

تلفن گویا

کارتها به آسانی تعریف میشوند و به هر کارت یک سهمیه با توجه به گروه مورد نظر کارت اختصاص میابد. بدین ترتیب میتوانید خدمات متنوعی داشته باشید و برای هر گروه از مشتریانتان آنها را دسته بندی کنید. همچنین تعداد هر سهمیه میتواند بطرق مختلف تعریف شود. سهمیه در طول روز، در کل دوره و ... قابل برنامه ریزی است. برای هر کارت یا هر خدمت میتوان دوره مشخصی را اختصاص داد تا پس از آن سهمیه کارت بصورت خودکار غیر فعال شود. همچنین در صورت نیاز سهمیه کارته میتواند بصورت گروهی تغییر کند یا حذف شود و یا هر کارتها بصورت گروهی غیر فعال شوند.

1395/12/17 00:52 نظرات : 1
 امتیاز 0.00 از 5 توسط 0 نفر


چند کاربر همزمان

تلفن گویا

چند کاربر همزمان میتوانید وب کیوسک های مختلفی در محدوده های مورد نظر خود داشته باشید و کاربران شما در بخش های مختلف از این خدمات استفاده کنند. تمامی سیستم بصورت یکپارچه پاسخگوی آنهاست. یا میتوانید در هنگام نیاز کارت خوانهای بیشتری تدارک ببینید تا کاربران در مواقع شلوغ (مثلا هنگام ورود به جشن) به سرعت بتوانند از خدمات استفاده کنند. لازم به ذکر است در موارد خاص میتوان سیستم را مستقل از کیسوک پیاده سازی کرد تا خدمات دهی با سرعت بیشتری قابل انجام باشد.

1395/12/17 00:53 نظرات : 1
 امتیاز 4.00 از 5 توسط 1 نفر


ارسال پیامک تبریک بصورت خودکار

تلفن گویا

شما میتوانید پیامکهایی را برای مناسبتها در سیستم تعریف کنید تا سامانه پیامک سایتال بصورت خودکار این پیامک ها را در زمان مورد نظر ارسال کند. به عنوان مثال در جشنها به محض ورود هر کاربر سیستم میتواند پیامک خوش آمدگویی را بصورت خودکار ارسال کند. همچنین در صورت تغییر برنامه ها سیستم پیامکی را تنها برای کسانی که در آن برنامه خاص ثبت نام کرده اند ارسال مینماید

1395/12/17 00:54 نظرات : 0
 امتیاز 0.00 از 5 توسط 0 نفر


گزارشات مفید

تلفن گویا

در پایان هر جشن یا مراسم یا دوره شما میتوانید گزارشات متنوعی را از سیستم استخراج کنید. تعداد سهمیه استفاده شده توسط هر گروه، زمانهای استفاده، انوع خدمات و تقریبا هر گزارشی که مورد نیاز شماست تا تحلیل جامع تری از روند ارائه خدمات داشته باشید سیستم در اختیار شما قرار میدهد

1395/12/17 00:54 نظرات : 0
 امتیاز 0.00 از 5 توسط 0 نفر