مرکز تماس سایتال

توسط سایتال

1395/12/16 02:08

مرکز تماس

این سیستم علاوه بر اطلاع‌رسانی و پاسخگویی تماس‌ها، امکان مدیریت بر نحوه عملکرد اپراتورها، ارزیابی تنوع تماس‌ها و توزیع عادلانه تماس‌ها بین اپراتورها را نیز مهیا می‌نماید کنترل کار ونحوه پاسخگویی اپراتورها، ارائه اطلاعات صحیح توسط اپراتور، رسیدگی به شکایات تماس گیرندگان بر اساس مدارک مستدل، ارائه گزارشات مدیریتی از نحوه کار سیستم واپراتورها ،ارائه اطلاعات وسیع تر توسط سیستم به طور 24 ساعته ،ارائه آمار صحیح از موضوعاتی که به آنها ارائه می شود ،تعریف اپراتور به تعداد دلخواه ،دسته‌بندی اپراتورها در گروه‌های تخصصی ،توزیع عادلانه تماس بین اپراتورها بر حسب تعداد یا مدت زمان ،فعال یا غیرفعال کردن اپراتورها توسط کاربر ارشد ،انتقال تماس به اطلاع‌رسانی گویا توسط اپراتور ،انتقال تماس بین اپراتورها ،امکان استفاده از سیستم های دیگر تلفن گویا ،ارائه انواع گزارشات مدیریتی در خصوص عملکرد اپراتورها و انواع تماس‌ها

صف انتظار

وقتی شما تماسهای زیادی دارید میتوانید با سیستم صف انتظار مرکز تماس سایتال Call Center تماسهای مشتریان را به نحو صحیحی مدیریت کنید. در نهایت علاوه بر این خاصیت شما آمار مناسبی هم خواهید داشت که تا زمان هر تماس و هر انتطار برای بخش های مختلف را داشته باشید تا استراتژی مناسبی برای واحد های مختلف پیاده سازی کنید.

اطلاع رسانی درختی چند لایه

تلفن گویای سایتال Saital IVR با ساختاری انعطاف پذیر این امکان را میدهد که به آسانی ساختار مورد نیاز خود را در منوهای گویا پیاده سازی کنید. بدین ترتیب مشتریان شما میتوانند از سرویسهای مختلف شما بذون نیاز به ارتباط با شخص خاصی استفاده کنند و این امکان را به شما میدهد که خدمات خود را گسترده تر کنید. همچنین ساختار درختی چند سطحی سایتال مشتریان شما میتوانند مستقیما با واحد مورد نظر خوذ ارتباط برقرار کنند.

ضبط مکالمات

سیستم ضبط مکالمات سایتال هر تماسی را ضبط نموده و آن را قابل دسترسی میکند با این خاصیت شما میتوانید تمامی روند طی شده با هر مشتری را پیگیری کرده و در دسترس داشته باشد

آرشیو تماسها

شما میتوانید آرشیو کاملی از تماسهای خود به همراه ساعت تماس و مدت زمان هر تماس را داشته باشید. این موارد در کنار CRM داخلی شما میتواند به بهبود روند پاسخگویی به مشتریان کمک شایانی نماید.

توزیع هوشمند تماسها

سیستم سایتال، مبتواند توزیع تماس بین اپراتور ها را بصورت هوشمندانه مدیریت کند. این توزیع میتواند تصادفی یا ترتیبی باشد. همچنین در صورت نیاز میتواند تماسهای بیشتری را به اپراتور با تجربه تر انتقال دهد.

اطلاعات تلفن 118

مرکز تماس سایتال مجهز به سامانه اطلاعات تلفن 118 میباشد. مشتریان شما با شیشتم تماس میگیرند و به اپراتور خالی هدایت میشند. پس از پایان مکالمه اپراتور میتواند با زدن کلیدی F1 تماس را خاتمه داده و کاربر اطلاعات مورد نظر را دریافت کند. در این حین اپراتور به تماس کاربر دیگیری پاسخ میدهد.
نظر دهید: