متن تلفن گویای خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 امتیاز 4 از 5 توسط 4 نفر


متن تلفن گویای خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

تلفن گویا

متن تلفن شما می بایست در ابتدا با صدای یک گوینده حرفه ای تهیه گردد. گوینده ی حرفه ای کسی است که تن صدای مناسب و زیبایی داشته باشد و حداقل با اصول ابتدایی گویندگی و فراز و فرود جملات آشنایی کامل داشته باشد. اینکه متن مناسب سازمان شما با صدای آقا یا خانم باشد بسته به نوع فعالیت شما ممکن است متفاوت باشد. در بسیاری از سازمان ها خانم ها کار اپراتوری را انجام می دهند و شاید برای خیلی از سازمان ها صدای خانم برای تلفن بهتر از آقا باشد.

1396/05/15 نظرات : 1
 امتیاز 0.00 از 5 توسط 0 نفر


نمونه متن تلفن گویا

تلفن گویا

با سلام شما با —————— گرفته اید . جهت ارتباط با واحد فروش کلید ۱ ، حسابداری کلید ۲ ، مدیریت کلید ۳ ، ارسال فکس کلید ۴ و ارتباط با اپراتور منتظر بمانید . با هدف بهبود در ارائه خدمات مکالمات شما با همکاران ما ضبط می گردد.

1396/05/15 نظرات : 3
 امتیاز 4.67 از 5 توسط 30 نفر


ترفند های خاص

تلفن گویا

در اهمیت متن تلفن گویا همین کافی است که تماس گیرنده با شنیدن آن تصمیم می گیرد دستورالعمل را اجرا کند یا گوشی را قطع کند. نخست، همیشه باید سیستم تلفن گویای خود را «پروژه‌ای در دست تکمیل» تلقی کنید که باید همواره تحت نظارت باشد تا بهترین خدمات را به مشتریان همواره متغیرتان عرضه کند. حال، در این‌جا چند مورد از سودمندترین اقدامات در زمینه تهیه متن تلفن گویا را برای کارآمد کردن سیستمتان، چه برای خودتان و چه برای مشتریانتان، پیشنهاد می‌دهیم:

1396/05/15 نظرات : 1
 امتیاز 0.00 از 5 توسط 0 نفر